Zainwestuj w Mäntsälä

Zainwestuj w Mäntsälä

Lokowanie, porady biznesowe, planowanie infrastruktury, inwestycje, wydajne rozwiązania użytku energi oraz porady na temat funkcjonowania w Mäntsälä.

Mäntsälän Yrityskehitys OY-MYK pomaga firmą ulokować swoją działalnosć w Mäntsälä oraz pracuje nad rozwojem miasta. Za pośrednictwem MYK można kupić ziemię na potrzeby firmy od gminy Mäntsälä. Mamy do zaoferowania wiele atrakcyjnych miejsc na budowę nawet większych objektów. Mäntsälän Yrityskehitys zajmuje się także rejestracją firm oraz ofertami juz gotowych objektów.

Udzielamy porad na temat załozenia nowych firm i inwestycji oraz pomagamy już istniejącym firmą w ich działaniach. Oferujemy także możliwosc zakupu firm przesyłkowych.

Radzimy kontaktować się z nami już od początku planowania inwestycji oraz budowy objektów. Mamy doświadczenie w realizowaniu dużych międzynarodowych inwestycji oraz doradzamy we wszystkich pytaniach dotyczących działalności w naszej gminie.

Grupa Tokmanni wybrała juz Mäntsälä na lokalizacje swojej inwestycji oraz budowę centrali firmy i centrum dystrybucji. Bali Beverage Packaging Mäntsälä OY rozpoczełą produkcję puszek w roku 2013 w naszej gminie. W roku 2019 Belgijska firma Recticel rozpoczeła u nas produkcję poliuretanu. W tym samym roku także fińska firma Masku wybudowała tutaj swoje centrum dystrybucji.

Włascicielem Mäntsälän Yrityskehitys jest gmina Mäntsälä (70%) oraz Nivos Energia OY (30%).

Prośimy o kontakt także w sprawach dotyczących użytku energii. Mamy też możliwosc dorady w sprawach infrastruktury.

Zapraszamy do wspólpracy.

Odnieś sukces w Mäntsälä!

Szybki dojazd do Mäntsälä!
Doskonałą lokalizacja obok autostrady
Mniej niż 60 kilometrów od Helsinek
50 minut samochodem z lotniska Helsinki-Vantaa