Siirry sisältöön

Invest In Mäntsälä

Mäntsälänin kurumsal gelişim firması

Yatırım hizmetleri, firma yardımı, firmaların nasıl daha yukselmeleri, ofis tasarımları, yatırım projeleri, enerji çözümleri ve ipuçlari mäntsälededir.

Mäntsälänin kurumsal gelişim firması MKGF çalişması firamaların mäntsäläye doğru gelmesini sağlamaktadır ve yerel işletme hayati. Mäntsälenin kurumsal gelişim firmasi mäntsälänin belelediyesine iş siteleri ve endtruel araziler satmakta bulunmaktadir. Ayrica MKGF kayitta özel olarak satılık ve yerel işletmeler için bir sicil kayıt tutuyor.

Bizler bir iş kurmayı planlayanlara tavsiyelerde bulunuruz ve ofislerin işletme şirketlerinin geliştirilmesine yardımcı oluyoruz.

Ofis planları için iş uzmanlarının bizimle en baştan iletişim kurmasını arzu ediyoruz. Büyük firmalara dair yapilan yatırımların belgeleri bizde bulunmaktadır. Mäntsäläden de küçük örnekler verebiliriz. Tokmanni gurubu ana merkez ve lojistik merkezi olarak Mäntsäleyi seçmiş bulunmaktadır. Ball Berverage Packaging Mäntsälä oy (firma) 2013 ocak ayında teneke üretim firması üretime Mäntsälede baslamistir. 

Mäntsälänin kurumsal gelişim firması %70 olarak mäntsälenin belediyesine sahiptir ve enerji firması (NIVOS) ise %30 olarak MKGF firmasına sahiptir.

Enerji problerine dair bizimle kontakt kurabilirsiniz. Ve alt yapi projelerinde de yardimcı olmaktayız.

Ulaşmak için

Tel: +358 40 176 8712 (Ingilizce)
Email: Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Adres:
Heikinkuja 4
04600 Mäntsälä

Daha fazla okumak istiyorsanız sijoittautumispalveluistamme (yerlestirme hizmetleri ingilizce ve almancadır) sayfamiza girebilirsiniz.

Ingilizce

Almanca